Startsida     Måndag 29 november 12:56   Race calendar   V75 calendar   French Racing   Weather
User:   Password:     Login   Become member
Rätta din V75-kupong        Travfolket gör upp        Classic races        Maharajahs races        Elitloppet 1952-2021        Prix de Amérique 1950-2021        Travskola        Avståndstabell        Skoinfo live

For YOUR language, use translate function below








Syns inte V75-tipset? Tryck F5 och uppdatera
eller rensa cacheminnet i din dator/mobil..






























V75-DAGAR 2021




2021-01-02 Lör Kalmar 1:2

2021-01-09 Lör Bergsåker 1:3

2021-01-16 Lör Jägersro 1:4

2021-01-23 Lör Bollnäs 1:5

2021-01-30 Lör Mantorp 2:1

2021-02-06 Lör Solvalla 1: finaler

2021-02-13 Lör Åby - V75 Champions

2021-02-20 Lör Eskilstuna 2:2

2021-02-27 Lör Romme 2:3

2021-03-06 Lör Åby 2:4

2021-03-13 Lör Axevalla 2:5

2021-03-20 Lör Momarken 3:1 Unionskampen

2021-03-27 Lör Solvalla 2: finaler

2021-04-01 Tor Gävle - Skärtorsdagen

2021-04-02 Fre Färjestad - Långfredagen

2021-04-04 Sön Romme 3:2 Påskdagen

2021-04-10 Lör Jägersro 3:3 Paralympiatravet, deltävling 1

2021-04-17 Lör Bergsåker 3:4 Paralympiatravet, deltävling 2

2021-04-24 Lör Halmstad 3:5 Paralympiatravet, deltävling 3

2021-05-01 Lör Örebro 3:6 Orebro Intn’l

2021-05-08 Lör Åby 3:7 Paralympiatravet, Pokalloppen

2021-05-15 Lör Umåker 3:8 Guldbjörken

2021-05-22 Lör Gävle 4:1 Prins Daniels lopp

2021-05-29 Lör Solvalla 3: finaler Sweden Cup, Harper Hanovers lopp

2021-05-30 Sön Solvalla - Elitloppet

2021-06-05 Lör Mantorp 4:2 Ina Scots Ära

2021-06-12 Lör Östersund 4:3 Jämtlands Stora Pris

2021-06-19 Lör Boden 4:4 Norrbottens Stora Pris

2021-06-27 Sön Kalmar 5:1 Kalmarsundspokalen

2021-07-03 Lör Färjestad 4: finaler E3-finaler

2021-07-08 Tor Halmstad - SprinterMästaren

2021-07-10 Lör Halmstad 5:2

2021-07-17 Lör Årjäng 5:3 Årjängs Stora Sprinterlopp

2021-07-24 Lör Axevalla 5:4 Axevallalöpning

2021-07-25 Sön Axevalla - StoChampionatet

2021-07-27 Tis Jägersro - Hugo Åbergs Memorial

2021-07-31 Lör Hagmyren 5:5 E.J.’s Guldsko

2021-08-07 Lör Rättvik 6:1 Sommartravets final

2021-08-08 Sön Dannero - Svenskt Kallblodskriterium

2021-08-14 Lör Åby 5: finaler Åby Stora Pris

2021-08-18 Ons Solvalla - Jubileumspokalen

2021-08-21 Lör Gävle 6:2 E3-finaler

2021-08-24 Ons Jägersro - Uttagningslopp Svenskt Travderby

2021-08-28 Lör Bergsåker 6:3 Sundsvall Open Trot

2021-09-04 Lör Jägersro 6:4 Birger Bengtssons Minne

2021-09-05 Sön Jägersro - Svenskt Travderby

2021-09-11 Lör Bollnäs 6:5

2021-09-18 Lör Färjestad 7:1 Unionstravet

2021-09-25 Lör Solvalla 6: finaler Svenskt Trav-Kriterium

2021-09-26 Sön Solvalla -

2021-10-02 Lör Skellefteå 7:2 Stig Lindmarks Styrkeprov

2021-10-09 Lör Åby - SM-dagen

2021-10-16 Lör Solänget 7:3 Silverörnen

2021-10-23 Lör Örebro 7:4 Svampen

2020-10-24 Sön Solvalla - Semifinaler Breeders´Crown

2021-10-30 Lör Jägersro 7:5 Müllers Memorial

2021-11-06 Lör Eskilstuna 7:6

2021-11-07 Sön Eskilstuna - Breeders´Crown

2021-11-13 Lör Bjerke 7:7

2021-11-20 Lör Jägersro 8:1 Svensk Uppfödningslöpning

2021-11-27 Lör Solvalla 7: finaler

2021-12-04 Lör Bergsåker 8:2

2021-12-11 Lör Åby 8:3

2021-12-18 Lör Romme 8:4

2021-12-23 Tor Halmstad - Uppesittarkväll

2021-12-25 Lör Umåker 1:1

2021-12-26 Sön Solvalla 8: finaler Gert Lindbergs lopp

2021-12-29 Ons Örebro -

2021-12-31 Fre Axevalla -

 

Sommaronsdagar

2021-06-09 Ons Lindesberg -

2021-06-16 Ons Vaggeryd - SmålandsMästaren

2021-06-23 Ons Åmål - Ändå Något

2021-06-30 Ons Solvalla -

2021-07-07 Ons Solvalla -

2021-07-14 Ons Visby - Gotlandslöpning

2021-07-21 Ons Eskilstuna - Fyraåringstestet

2021-07-28 Ons Östersund - Svenskt Kallblodsderby

2021-08-04 Ons Mantorp - Försök Breeders´Crown

2021-08-11 Ons Boden -